Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez termeszetes? Mit tudok...

Ez termeszetes? Mit tudok csinalni még?

Figyelt kérdés

Farkcsontomat beutottem novemberbe es multheten erettsegiztem (egyhuzamban ultem 3-4orakat) ee szerda ota erzem de nem kellemetlenul viszont szombat reggel mar elviselhetetlenul fajt majd jobb lett es lementem bulizni szombat este, tegnap ota elviselhetetlenul faj alig birok ulni es csak fekudni birok oldalasan

Piros duzzanat van ott ahol faj a csontomnal, es erzekeny

Jegelem, szedek fajdalomcsillapitokat es kenem kremmel


2019. máj. 13. 19:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Novemberben elmult egy het utan*
2019. máj. 13. 19:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem ilyen szőrös fenekű típus vagy? Segíteni akarok fontos a kérdésre a válasz. A novemberi történetnek a mostani esethez semmi köze. Fél éves sérülés ha eddig nem okozott fájdalmat most már nem fog.

Viszont ha szőrös fenekű férfi vagy akkor a szőrszál be tud nőlni a két farpofa között vissza a bőrbe és ott gyulla

dást, cystát (sinus pyonidalis) képez.


Amit esetleg meg lehet így látatlanban is csinálni, hogy nem jegeled, hanem párakötést raksz rá. Ezt úgy kell, hogy patikában veszel Gentamycin-Wagner krémet, ezt a gyulladt részre vastagon ráteszed, majd fogsz egy melegvízzel átnedvesített gézlapot és a krém fölé rakod majd az egszre folpakkot rétegzel amit mondjuk leukoplaszttal vagy egyéb erős ragtapasszal rögzítesz.

NAGYON FONTOS ha tényleg erősen szőrös a feneked, akkor a farpofák közötti részt MINDIG ki kell borotválni, most is mielőtt kötést raksz rá meg kell csinálni.

2019. máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a párakötést ha nem vagy szőrös típus is kipróbálhatod. Ártani nem árt.
2019. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lany vagyok, es altalaban borotvalkozok
2019. máj. 13. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor látatlanban így ennyi amit tudtam írni sajna. A párakötés egy próbát megér. Egyébként pedig a háziorvosod tud segíteni.
2019. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!