Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi lehet ez? Tegnap fura szívdobogás vett elő. Apró köhécseles vett elő. KB 10 percig tartott. Aggódnom kellene? 39 ff

Keress kérdéseket hasonló témában: szív

máj. 16. 09:42  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Hát ezt jól leirtam :)

Apró köhécselés és fura szívdobogás vett elő.. KB. 10percig tartott

# 1/1Időpont máj. 16. 09:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szívdobogás és szapora szívverés 17 éves korban. Mitől lehet?
Előfordulhat, hogy komoly szív - és/vagy érrendszeri problémám van? (22 évesen esélyek? )
Fáj a derekam, fázom, és szapora a szívverésem. Forduljak orvoshoz?
Minden nap magas a pulzusom. Van hogy 110 es van hogy 98 es 80 feletti. Voltam mar mindenféle kivizsgalason es jo eredmenyim vannak. Sokszor olyan fura szív szirasom is van. És...
Nem szoktam kávézni, viszont ma megittam eddig hármat és érzem, hogy igencsak rámjött a szívdobogás, meg a gyomrom is fáj. Valahogy semlegesíteni a kávét?
Mikor lefekszem aludni, rendesen becsukom a szemem, alvásra készen lennék: nehezen lélegzem, hevesen dobog a szívem. Miért van ez?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!