Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Tudnátok ajánlani ló nyugtatót?

Vénykötelesre gondoltam nem homeopátiás meg rétifüves cuccokra!

Ja és ha lehet ne legyen gyerekzáras, mert tököm el tud durrani, ha nem bírom kinyitni amikor kell!

máj. 16. 19:57  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

F..sz ebbe a k..va telefonba, javítok "jó nyugtatót"

# 1/6Időpont máj. 16. 19:59 Privát üzenet
Minek neked ló nyugtató? Amúgy állatorvosoknak van csak.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 16. 19:59 Privát üzenet
Ja, így már más. A rétifüves cuccok tényleg nem érnek semmit. Ami ütős azok a benzodiazepin típusúak. Xanax, frontin, rivotril.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 16. 20:01 Privát üzenet
Vénykötelest nem adnak ki vény nélkül. Muszáj orvostól kérned.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 16. 20:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm! Tudom, hogy el kell mennem, már szedtem nyugtatót, de sajnos a nők engem kikékészítenek teljesen!

Ilyen xanax meg hasonlót én nem szeretnék szedni mert én nem beteg vagyok csak ideges és türelmetlen, de ez elmúlik rövid idő alatt!

# 5/6Időpont máj. 16. 20:20 Privát üzenet
de hát a nők mindenkit kikészítenek, erre nem kell szedni

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 16. 21:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen veny nelkul kaphato altato/nyugtatot ajanlotok?
Az egyik szemem be esett, valaki ajanlani valamit hogy lehet megint olyan mint az elott volt?
Az normalis, hogy eletem elso xanaxja 0.5, semmit se ereztem? Eddig sose szedtem ilyen nyugtatot, se alprazolam tartalmu gyógyszereket.
Tudnatok-e egy eros veny nelkul kaphato altatot vagy nyugtatot ajanlani? Gyors, viszonylag rovid hatasut keresek.
SURGOS! Tudtok nekem rivotril-nal erosebb nyugtatot ajanlani amit a pszihiateremtol kerhetek?
Valaki valami jo nyugtatot ajanlani?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!