Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SURGOS! Tudtok nekem rivotril-...

SURGOS! Tudtok nekem rivotril-nal erosebb nyugtatot ajanlani amit a pszihiateremtol kerhetek?

Figyelt kérdés
ez mar sajnos kezdi elvesziteni a hatasat mert tul sokat szedtem es szeretnek tolle valami erosebbet kerni csak nemtudom mit.
2014. aug. 19. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Xanax?
2014. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
inkább le kéne szoknod, mint még erősebbet ... de te tudod
2014. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha jol tudom a xanax az inkabb stresszre van mint inkabb szorongasra. Persze az lenne a legjobb ha le tudnek szokni de meg nem vagyok mentalisan stabil arra hogy a szorongasok,panikrohamok es paranojakat amivel "kuzdok" segitseg nelkul le tudjam "gyozni"
2014. aug. 20. 00:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Pszichoterápia, relaxáció
2014. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 fajafogam ***** válasza:
A nyugtató nem fogja megoldani a problémád! Mondd meg a pszichiáterednek hogy le akarsz szokni a rivotrilről
2014. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De most nem kaphatok egy gyogyszernevet? Ami erosebb ennel? Vettem midocalmot ami veny nelkul kaphato de az sErintem gyengebb sokkal
2014. aug. 21. 02:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Figyelj! Jó tanács, menj vissza a dokidhoz, és ezt mond el neki, hogy ez a mennyiség, amit most szedsz, már kevésnek bizonyul. Majd ő eldönti, hogy mit írjon vagy hogy belefogjatok-e a csökkentésbe.

De ne te magad gyógyszereld magad, mert abból maximum függő leszel és mindegy mit ír előbb vagy utóbb ahhoz is hozzászokik a szervezeted sajnos, és egyre több kell. Olyan vagy mint egy drogos, aki küzd az adagért. Tehát ez nem megoldás. A probléma gyökerét kellene megtalálni terápiás kezeléssel. Jelenleg csak a gyógyszer szünteti meg a szorongásaidat ... ez nagyon nem célravezető! Ha az orvosod csak gyógyszereket ír, hagyd a francba keress másikat!!! Tudom miről beszélek, hisz, ha beszedtem volna mindent, amit az orvos nekem felírt, már nem élnék. Te döntesz a saját életed felől!!

2014. aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a jo tanacsokat,nagyon kedvesek vagytok de kernek szepen egy valaszt a kerdesemre
2014. aug. 22. 09:13
 9/10 anonim válasza:
én is rivotrilfüggő vagyok,nem nagy mennyiségben de függő,ha van skypeod segitek néhány dologban,nehéz igy itt leírni,leszokóban vagyok ,nehéz bonyolult volt nekem,nem mindenkinek,a gondolkodáson kell változtatni,és meghozni a DÖNTÉST,egyéblént sohasem sikerül
2014. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lenne annál erősebb.

Nekem az használt a legjobban.

A többi, amit szedtem mind gyengébb volt.

2014. szept. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!