Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér-problémám van, mit...

Aranyér-problémám van, mit gondoltok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Körülbelül 1-2 hónapja kezdődött, észrevettem, hogy székeléskor néha vérzik, de semmi más tünete nem volt. Az elmúlt három hétben gyakran volt székrekedésem (egyébként kicsi koromban is), és hiába próbáltam nem erőlködni, nagyon fájt a dolog, és egyre jobban vérzett is.

Nagyon kicsi szerintem, alig látszik, és alig érződik, ha megérintem. Egyedül a székelés elviselhetetlen. Most vettem a gyógyszertárból Hemorid krémet, azt használom.


Mi a véleményetek? Az én betegségem nagyon előrehaladott, vagy csak kismértékű, és hamar elmúlik?


2010. júl. 7. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
ez nem biztos hogy aranyér..,lehet végbél rák is...,menj el orvoshoz,és nézesd meg magad!Az egész vizsgálat kb 1 perc!
2010. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy a vér milyen..,élénkpiros szinű?
2010. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 1-2 hónapja kezdődött, akkor nem előrehaladott, bár hogy mekkora és milyen, csak vizsgálattal lehet megállapítani. A fájdalom többnyire attól van, hogy gyulladt. Erre jó a kenőcs. Nagyon vigyázz a székletedre:legyen rendszeres és puha /étrend/ A legjobb, ha megmutatod orvosnak -proktologus a legjobb, de sebész is ért hozzá.
2010. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végbélrák biztos nem. Nyugi!
2010. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!