Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy a kullancs...

Létezhet, hogy a kullancs teljesen bemegy a bőr alá, úgy hogy el is tűnik?

Figyelt kérdés
Este valami volt a karomon,nem tudtam eldönteni,hogy egy pici kullancs vagy egy leszáradt pici szemölcs. Nagyitóval nézve nem volt lába,de mikor a férjem nézte,megsimította,hogy milyen tapintásra,egyszerűen behúzódott pár másodperc alatt. Csak egy pici lyuk maradt utána. Nem érkeztünk megfogni. Most nem piros,azt a pici lyukat látom még,de nem is viszket. Szóval gőzöm nincs. De még nem hallottam ilyet,hogy teljesen bemegy a bőr alá. Vagy ezek szerint van ilyen? Ha igen kilökődik,mint mikor a feje beszakad?

2019. máj. 26. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem megy be a bőr alá. És az rég rossz a beszakad a feje.
2019. máj. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a feje szakadt be,hanem az egész valami eltűnt,csak nem tudom kullancs lehetett-e.. Egyébként a feje a legkevesebb,az kilökődik.
2019. máj. 26. 09:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb a legrosszabb rémálmom egyikét írtad most le. (de a kullancs nem csinál ilyet).
2019. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mármint,hogy eltűnik a kullancs benned?


Órákon át böngésztem a netet,nem találtam én se ilyet,ezért írtam ki,hogy tapasztalt-e már valaki hasonlót. Nem tudom mi lehetett. :/

3 hete volt egy kullancs a bokám fölött,azt kiszedtük,a feje se szakadt bele,annak piros volt a csípés helye is pár napig. Ez most nem piros. Áh,csak velem tud ilyen történni. :/

2019. máj. 26. 10:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne félj, ilyen nincs, nem megy be a bőr állás a kullancs, nem szkarabeusz bogár az :) Valami más lehetett, valami ártalmatlan, de biztosan NEM kullancs.
2019. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az jó,ha nem kullancs,de egész nap paráztam mi lehetett. :( úgy félek,hogy valami bajom lesz. :(
2019. máj. 26. 20:56
 7/9 Bubachangh ***** válasza:
Esetleg bőrgyógyász szakrendelés? Ők szerintem valamivel járatosabbak a témában... :)
2019. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bubachangh ***** válasza:
Az nem lehet, hogy a férjed a leszáradt szemölcs nyelet lesodorta, és tévesen azt hittétek, hogy behúzódott?
2019. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha pár hete volt benned kullancs, akkor kérj a háziorvostól beutalót Lyme kór vizsgálatra. Ingyenes, és vérből csinálják. Elég veszélyesek a kullancsok, és rengeteg a fertőzött. Van kullancsból nagyon picike is.
2019. jún. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!