Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pigment foltok ellen van...

Pigment foltok ellen van hatásos módszer?

Figyelt kérdés

A felső ajkam fölött sötétebb a bőröm, ami rettenetesen zavar, hiszen úgy nézek ki, mint akinek bajsza van, holott nincs. Azt olvastam ez hiperpigmentáció.

Hiába kenem naptejjel, már akkor barnult, amikor kijöttek az első napsugarak. Smink sem segít, inkább csak jobban kiemeli. Redupetin nem sokat ér.

Tapasztalatokra lennék kiváncsi az eltüntetésben, elfedésben, mert csak a leírásoknak nem hiszek, és a környezetemben is csak pislognak, ha ilyesmit kérdezek.



2019. jún. 1. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Gorbacsovkrém?
2019. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Heló! Menj el bőrgyógyászatra vele. Én is így tettem a héten, és UVb-s fénykezelésre írtak ki. Elméletileg hosszútávon bőrrákot okozhat, de utána kell járnom :D
2019. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!