Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Edzés, fogyókúra...

Én csak vagyok kérdése:

Mit tegyek? Edzés, fogyókúra nélkül .

Figyelt kérdés
Combról szeretnék fogyni, de nem tudom milyen edzsés van rá. Nincs túl sok időm rá , 2 hét áll rendelkezésre , ez alatt az idő alatt ha nem is sokat de legalább egy kicsit szeretnék fogyni . Praktikát , edzéstervet várok .Nem tudom , ennyi idő alatt lehetséges a fogyás? Előre is köszönöm mindenkinek ❤️😊

2019. jún. 3. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is,nem lehet csak egy testrèszről fogyni,az emberi test nem így működik,de ha ennyire sürgős az egész testet megmozgató mozgás formák viszonylag látványosak.Gondolok itt úszásra, futásra,esetleg egész testes edzésekre.Nem mondom, hogy két hét alatt látványos eredményt érsz el mert akkor hazudnék, általában akik edzenek vagy bármi mozgás formát végeznek legalább 3 hónapnak kell eltelnie,hogy észre vehető legyen a változás.Csökkentsd a szénhidrát beviteled, és egyél picivel több fehérjét.
2019. jún. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!