Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Reg-enor nevű étrend kiegész...

A Reg-enor nevű étrend kiegészítő folyadéknak van jótékony hatása, vagy ez is pénzlenyúlás?

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 17:34
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Bár én nem ittam soha, nem követtem a hasonló diétát, mégis sokan megpróbálkoztak vele a környezetemben.

Először is kapsz egy ketogén étrendet (neten végtelen mennyiségű van), mellé egy állítólagos csodaszert.

Az ismerőseim akik használták tényleg fogytak, gyorsan olvadtak a kilók, sőt egészségtelenül gyorsan. Viszont ahogy abbahagyták az étrendet, egytől-egyig mindenkinél jelentkezett a jojó-effektus, a leadott kilókat mindenki visszahízta, sőt volt, hogy többet mutatott a mérleg mint előtte. Egy közelebbi rokonnál ezután kezdődött az egészségügyi tortúra (nem tudni, hogy a löttytől, vagy a drasztikus étrendtől), de vese és nőgyógyászati gondok is előkerültek, úgyhogy nem tudom milyen jótékony hatása is van..

Nos, ha rám hallgatsz, jótékony hatása testileg és mentálisan, csak egy kiegyensúlyozott, változatos étrendnek és a mozgásnak van.

2019. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A regenor nem fogyókúrás szer, serkenti az epe termelését, ami egy csomó gondot meg tud oldani. A fogyás csak mellékhatás. Tartozik hozzá egy étrend, inkább életmódnak nevezném: rákényszerít arra, hogy rendszeresen táplálkozz (kötelező napi háromszor), sok dolgot nem lehet enni vele (pl tej, cukor) .A kúra ideje alatt hozzá is szoksz és utána is tudod tartani ezt az étrendet. Így a legtöbb esetben a jojó-effektus is elmarad. Persze ha a kúra után visszatérsz a régi életmódhoz, akkor kár volt végigcsinálni.

Nagyon sokan nem is fogyás céljából kúráznak, hanem egyéb egészségügyi okokból (pl én is)


Nemrég volt egy hasonló kérdés, arra válaszoltam akkor: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__973708..

2019. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!