Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Így leszedik az anyajegyet?

Így leszedik az anyajegyet?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy még majd most megyek bőrgyógyászatra az sztk-ba. Eddig sosem voltam ilyen vizsgálaton, de úgy gondolom, hogy nincs velük semmi rendellenesség. Viszont mostanában egyre gyakrabban fáj ha hozzáérek, eléggé zavaró helyen van.A másikkal igazából semmi ilyen gondom nincs, de félek, hogy azzal is ez lenne a későbbiekben így attól is megszabadulnék. Mit kell mondjak ahhoz, hogy tuti leszedjék mindkettőt úgy hogy előreláthatólag egészségügyi szempontból egyik sem veszélyes? Ha csak annyit mondok néha fáj, esetleg viszket és piros körülötte akkor leszedik?

2019. jún. 5. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha állandó irritációnak van kitéve: ruha dörzsöli, testhajlatban van, férfiaknál nyakon és borotválkozás közben rendszeresen megsérül stb... leszedik.
2019. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából csak azért lenne fontos, mert az időpontot még le tudjuk mondani, ha itt kiderül hogy tényleg nem csinálják meg. Nyilván akkor keresünk egy magán orvost. Viszont itt olvastam már mindenfélét, hogy igen leszedik ha azokat mondom amiket leîrtam vagy amiket az első válaszadó is küldött. Viszont olyat is hogy csak egészségügyi okokból.

Egyébként az egyik folyamatos dörzsölésben van, kiálló is tehát azt szerintem ebből kifolyólag megcsinálnák. A másik picit intimebb területen van, lapos és valamilyen szempontból a ruha által az is dörzsölve van, de mivel lapos így különösebben nem. Felek mit mondanának

2019. jún. 5. 09:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne féljél, és ne találj ki meséket. Úgy mond, ahogy van.
2019. jún. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha dörzsölésnek van kitéve és néha fáj is úgyis leszedik.
2019. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!