Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van daganatom? Láttok akármit...

Van daganatom? Láttok akármit a röntgenen?

Figyelt kérdés

Már évek ota egy kinovest érzek magamon, ami nagyon sokat nőtt mostanában, már vagy 5 centis ami szerintem nem normális. Orvoshoz mentem, elküldött ortopediara de csak szeptemberre kaptunk időpontot. Találtam egy régi röntgenfelvetetlt magamról, egy éve készült. Ekkor még ne volt akkora, mint most, de már megvolt. A farkcsontom mellett van, nagyon érezhető csontkemenysegu. Ezen nem látok semmit, lehet nem is jó helyen keresem. Valaki aki ért hozzá nézzen rá, hátha lát valamit! Köszönöm előre is!!! Itt a röntgen :


[link]


2019. jún. 7. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:
A daganat diagnosztikája nem a röntgen, hanem a CT vagy at MRI. Ha évek óta ott van, akkor nem valószínű, hogy danagat, mert már meghaltál volna tőle.
2019. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!