Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vastagbéltükrözés előtt nagy...

Vastagbéltükrözés előtt nagy gond, ha csak a por egyik felét ittam meg? Volt már, aki nem ivott teljes adagot, és sikerült a vizsgálat?

Figyelt kérdés

Holnap lesz vastagbéltükrözésem. Megvettem elég drágán a két tasak "hajtó" port, amit 3 dl vízben kellett elkeverni és a nap folyamán két részletben meginni. Viszont akárhogy is figyeltem rá, hogy hova teszem le, a gyerek kiborította a bekevert löttyöt. A dokit már nem érem el reggelig. Sajnos elég borsos ára van, 5000 ezer forint a két tasak. És ha nem nagyon-nagyon muszáj nem venném meg, mert a másik tasakkal nem is tudok mit kezdeni.

Nem tudom, hogy esetleg-e elég lehet-e a vizsgálathoz, az egy tasak. Az előírt étrendet szigoruan tartottam az elmúlt napokban,és hát ez a 1,5 dl is más jócskán hatott már eddig.

Járt már úgy valaki,hogy nem tudta valamiért meginni az előírt adagot? Köszi


2019. jún. 12. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel az orvost, kérdezz rá.
2019. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!