Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért izzadok ennyire? Többi...

Miért izzadok ennyire? Többi lent!

Figyelt kérdés

Az a problémám, már vagy 4-5 éve, hogy a legkisebb mozgástól is izzadok nyáron, amikor másokon még semmi nem látszik. Ha csak a napon vagyok, akkor pár lépés után is már csepeg a víz rólam. Pedig sportos alkat vagyok, nem szedtem soha gyógyszereket sem semmit, ritkán iszok alkoholt, régebben még egészségesen is kajáltam, és mégis.

Kertészként dolgozom jelenleg. Ma pl toltam a fűnyírót, és akkor is szakadt rólam a víz, pedig nem egy nagy meló.


2019. jún. 14. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha ma izzadtál, azon semmi csodálkoznivaló nincs, embertelen kánikula van. A szervezet hűti magát. De elmehetsz a háziorvosodhoz, mert hormonális okai lehetnek a túlzott izzadásnak.
2019. jún. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátom is izzad mint a kutya. Bent a házba csak felöltözik és már csöpög a homloka arról nem is beszélve ha elsétálunk a boltba olyan mint ha fürdött volna annyira izzad. Ő sem volt mindig ilyen állítása szerint azóta van mióta műtötték gyerek korában. Engem nem zavar őt nyílván igen de ez van elvileg semmi baja szóval törölközni kell ennyi.
2019. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az izzadás a test hőfok szabályozása normális esetben .

Ebben bizony én is meg izzadok ilyen melegben .

2019. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!