Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy bírjàtok ezt a hirtelen...

Hogy bírjàtok ezt a hirtelen jött hőséget?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy az előző években júliusban volt ilyen meleg, tehát nyár közepén, ami most nálunk júniusban így nyár elején van. Titeket nem zavart össze ez a hirtelen váltás? Az egyik héten még esett az eső ilyen 15 fok körüli hőmérséklettel, majd néhány nap múlva tikkasztó meleg és 30+ fokok. Teljesen megváltozott az időjárás nem csak a múlt századhoz képest, de szerintem még 10 éve sem volt ilyen szélsőséges és kiszámíthatatlan, mint amilyen napjainkban. Ti hogy viselitek ezt?

2019. jún. 16. 16:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megőrülök tetőtérben lakok légkondi nélkül, sírva kelek olyan meleg van persze le se lehet feküdni mert nem hül le a szoba vagy csak hajnal fele.

Nem tudom ez pszichése de én ebben a melegben nem kapok levegőt konkrétan úgy érzem nincs elég oxigén:D

2019. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
66%

#11

Szintén tetőtér, légkondi nélkül, de esténként pulcsiban ülök.

Melyik országrészben laksz? :D

2019. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!