Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire veszik komolyan, és...

Mennyire veszik komolyan, és átlagosan mennyire nehéz az Elsősegély vizsga?

Figyelt kérdés

2019. jún. 18. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Jó lenne ha meg tudnál szólalni a vizsgán, de még ha nem tudsz rendes választ adni az is lehetséges hogy fel tesz egy könnyebb kérdést és el fogadja sikeres vizsga ként ha mondassz rá valamit ami nagyjából igaz. Vizsgabiztos válogatja, nekem könnyű kérdésem volt bár nem emlékszem mi lényeg az hogy változó de nem vérre menő annyira. Sok sikert!
2019. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Melyik?

Nekem anno újraéleszteni is kellett.

2019. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én ma voltam elsősegély vizsgán Miskolcon. Előre megtanultam minden esetet, sérülést, fektetést, még a fedőkötést is. Ehhez képest a vizsga túloznék ha azt mondanám hogy 1 percig tartott.

Bementem egyedül, komplex újraélesztést kellett bemutatni. A mellkaskompresszió ment, légbefúvásnál még először hibáztam is a stressz miatt mert a fejet nem hajtottam hátra illetve az orrot sem fogtam be, persze utána mind a kettőt kijavítottam. Majd annyit kérdezett a vizsgáztató hogy mit csinálok égési sérülést szenvedett emberrel. Annyit mondtam hogy 15 percig hűtjük - folytattam volna tovább - de közbevágott hogy vége. Először még rendesen azt hittem hogy megbuktatott amiért rosszul csináltam, azért küldött ki ilyen hamar. Aztán megkaptam a papírt hogy megvan a vizsga. :D

2019. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!