Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20 évesen normális, hogy alig...

20 évesen normális, hogy alig van arcszőrzetem? Nagyon ritka, és lágy, csak a szám körül erős de ott is ritkás.

Figyelt kérdés
Mit tegyek, hogy erősödjön? Borotválkozzak sokszor vagy hagyjam nőni?
2010. júl. 9. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele, majdnem 20 vagyok de ritkás és gyenge. hát nem tudom, talán idővel, de lehet már ne mváltozik. hiába borotválod, tévhit hogy erősíti. szedtem én ilyen tesztoszteronszint növelő sz*rságot is az se hiszem hogy erősítette volna vagy csak nagyon minimálisan.
2010. júl. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális és valószínűleg genetikai. Egyes népcsoportoknak pl. az indiánoknak egyáltalán nincs arcszőrzetük, örülj, hogy nem kell annyit borotválkozni.
2010. júl. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha ez segít: mags, szőke, nagydarab vagyok, amolyan viking. Nekik pedig jó sok arcszőrük van:D
2010. júl. 9. 01:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne keseregj fiatalember, nő létemre a lábamon nincs egy szál szőr sem.Piszok jót nevettem, amikor egy neves kozmetikus ismerősöm megkért legyek a modellje, egy gyantázásnál. Halálra nevette magát, amikor visszautasítottam, és mondtam neki mi a helyzet.Ezen nincs mit gyantázni!:)
2010. júl. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekik pedig jó sok arcszőrük van:D


Igen, a férfiaknak ;)

2010. júl. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mit nem adnek ha nem kene borotvalkozni allandoan:D


(egy lusta ferfi)

2010. júl. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dettó.
2010. júl. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!