Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epekő műtét veszélyes?

Epekő műtét veszélyes?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek, anyukámat műtik hamarosan és nagyon féltem!!!!😭😭😭😭😭😭
2019. jún. 21. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell félned, ma már laparoszkópos epeműtéteket csinálnak, sokkal kevésbé megterhelő a szervezet számára és gyorsabb a gyógyulás is, mint a hagyományos műtétnél.
2019. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál, jól esett a válaszod! Csak akkor fogok megnyugodni ha meggyogyul! 😭😭😭
2019. jún. 21. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha váratlan dolog nem jön be,3 napon mehet már haza .
2019. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én műtét után 3 órával már otthon voltam! Másnap mentem vissza a kórházba a papírokért, meg hogy vegye ki a doki a katétercsövet. De évekkel később nagyon megbántam, hogy nem tájékozódtam előtte. A statisztika szerint az epeműtéteseknek csak a 30% -a gyógyul panaszmentesre. De ez is hozzávetőleges érték, mert a halott ember sem panaszkodik már. Ha erről is készülne valami statisztikai adat, akkor az a 30% bőven a negyedére esne. Ha az epeműtétet nem finanszíroznák ennyire, az epeműtétek 90% -a meg sem történne. A szenvedő alanyok száma is a minimumra csökkenne.
2019. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Remélem azóta anyukád túl van a műtéten. Ugye minden rendben volt?
2019. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!