Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan itt köztetek aki...

Van olyan itt köztetek aki rég óta cigizik, sportol és a szívével nincs baj?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a cigi nem rontotta el a szívét

2019. jún. 25. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én régóta cigizek és sakkozok. A szívemmel állítólag nincs baj, csak állandóan büdös a szám és fulladok.
2019. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is cigiztem 10 évet, rendszeresen úsztam és áttétes tüdőrákot kaptam. Ma is voltam kemon.
2019. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha van ilyen, az nem a cigi miatt van, hanem az egyén egészségügyi állapota miatt. Nehogy azt a következtetést vond le belőle, hogy ha itt X és Y azt kommentelte, hogy semmi baja, akkor neked sem lehet semmi bajod. Magyarországon a dohányzás, alkoholfogyasztás és elhízás miatti betegségek az elsődleges halálozási okok.
2019. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ez genetikától is függ vagyis úgy értem a legtöbb betegség öröklött nem?
2019. jún. 25. 16:32
 5/11 anonim ***** válasza:
ööö... nem.
2019. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A kérdésed, hogy van-e.


Ha azt mondom, 500 millió dohányzó emberből van 1, akkor az ugyanaz, mint mondjuk 100 dohányosból 1?



Meg kéne már érteni az embereknek, hogy ilyen "churchill is 94( random írtam, nem fogom most kikeresni) éves korában halt meg, pedig ivott és dohányzott.



ESÉLYEK.


Itt arról van szó, hogy semmi értelme azt nézni, hogy egy adott egyént hogy befolyásol, ugyanis abban óriási kilengések lesznek. Nem lehet megjósolni, hogy a te életedben pont mi lesz.


De azt tudjuk, hogyha dohányzol: a nagy számok alapján hamarabb halsz, többet szenvedsz, kevesebb pénzed van. Ezek biztosak.



FONTOS A JÓ KÉRDÉST FELTENNI. Persze csak ha tanulni is szeretnél belőle.



Dumb és DUmberben volt egy rész, ahol a fogyatékost játszó Jim Carrey egy fullos csajtól kérdezi:

- Van esélyem?

- Háááát, úgy 1 a millióhoz. (0,000001‬)

- Szóval van! EZAZZZZ



Remélem érted a példabeszédet :D

2019. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"De ez genetikától is függ vagyis úgy értem a legtöbb betegség öröklött nem?"


Még mindig, esélyek vannak. Tehetsz valamit, hogy az esélyeid növeld, vagy azért, hogy szarabb esélyeid legyenek. Ezt jól vésd észbe.

2019. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyszer élünk nem? Akkor miért ne 😂
2019. jún. 25. 18:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Más tudni a kockázatot és elfogadni.


Más keresni egy embert, hogy na látod, ő is dohányzott, mégis 99 évig élt és erre hivatkozva cigizni.

2019. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De, egyszer élünk. Ha minden szart kipróbálsz és nem vigyázol magadra, legfeljebb néhány évtizeddel kevesebbet élsz egyszer, mint mások.

A YOLO nem csak úgy értelmezhető, hogy ész nélkül bármit meg lehet tenni, hanem úgy is, hogy egyszer élsz, úgy vigyázz a testi-lelki épségedre. Gondolom heroint lőni (😂), állatokat kínozni (😂) vagy embert ölni (😂) is így (😂😂😂) készülsz, hiszen mindent ki kell próbálni egyszer.

2019. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!