Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek pm alulműködése van....

Akinek pm alulműködése van. Segítene?

Figyelt kérdés

Magasabb lett egy picit a TSH eredményem a T4 normál tartományon belül van!

Voltam endokrinológusnál, aki felírt gyógyszert, pedig csak jövő hónapban hívott be hormonvizsgálatra!

6 napig 1/2 a 7. naptól 1 szemet kell szednem és Euthyrox 50 mikrogrammos a tabi! Semmilyen tünetem nincs és nem is volt pl hízás, hajhullás, száraz bőr stb.., ezt mondtam is az orvosnak!

Tegnap már 1 szemet vettem be és este tök nehezen nyeltem, ma meg rendesen mintha valaki fogná a torkomat és szorítaná!

Nem tudom..., lehet nem kellene szednem a gyógyszert???

Nem az a folyamat, hogy elöbb hormon vizsgálat, és aztán, ha beigazolódik az alulműködés utána a gyógyszer???

Sok helyen, azt olvasom, hogy szoptatás után gyakori, ez a jelenség átmenetileg és, aztán rendeződik magától! 3 hónapja nem szopiztatok!

Ma este beszélek egy másik dokival, mert nekem nem tetszik ez az eljárás!

Aki gyógyszert szed, csináltak elötte több féle hormonvizsgálatot vagy egyből a gyógyszer??


2010. júl. 9. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak egy bizonytalan labor eredményre nem szabadna tartós gyógyszerterápiát javasolni. Szerintem menj másik orvoshoz és ne szedd addig a gyógyszert. Bár a tüneteid nem valószínű, hogy attól vannak.
2010. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Pedig, arra gondolok, hogy túl stimulálja a pajzsmirigy hormont a tabletta! És ez miatt érzem, ezt a szorító érzést!

És mi lessz, ha 8 nap szedés után abba hagyom?? Nem csinálok bajt?

2010. júl. 9. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát jobb, ha még pár napig feleket, negyedeket szedsz és úgy hagyod abba.
2010. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ok!

Köszönöm!

2010. júl. 9. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!