Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szem alatti sötét karikák?

Szem alatti sötét karikák?

Figyelt kérdés

Elég régóta korrektort használok a szemem alá és azzal tüntetem el. Legszívesebben nem is használnék de nélküle már ki se merek lépni az utcára annyira látszik. A szemem alatt a bőr örökletesen "áttetsző" nagyon látszódnak az erek rajta. Akárhogy kialszom magam akkor is. Ha nem lenne rajtm korrektor az emberek betegnek néznének. Van valami ötletetek h mit egyek hogy "erősödjön" a bőröm?

Vagy krém/pakolás/trükk? v nemtudom



2019. jún. 28. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, szóval érdekelne, lehet-e tenni ellene bármit, de kétlem. Gondolom, neked is nagyon világos a bőröd.
2019. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban, anno kérdeztem a kozmetikusom, azt mondta sajnos ezzel semmit nem tudsz kezdeni, ami baj mert olyan gonosz vámpír fejem van karikás szemmel, emellé, ki fogtok röhögni de sokat izzadok szem alatt így alig marad fent a korrektor.

Próbáltam kollagénes krémet hát.... talán egy árnyalatot ha világosabb lett szóval csodát ne várjatok, szerintem ezen perpillanat nem sokat lehet segíteni, koreai krémeket azért szoktam nézegetni, halál fehér a bőrük és kb minden bőrproblémára van valami kencéjük szóval a remény még él.

Amúgy anno azért kezdtem el sminkelni mert osztálytársam bevallotta fél évig azt hitte utálom aztán rájött hogy nem, nekem ilyen az arcom, olyan karikás a szemem hogy mindenkire csúnyán nézek úgyhogy első dolgom volt aznap szerezni egy korrektort.

2019. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én javasolnék azért egy vérképet valamikor a szem alatti bőr szín utal pl máj vagy gyomor gondokra. Vagy csak simán vízhiány is okozhatja.
2019. jún. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 nem maga a bőr van elszíneződve hanem a szem alatt vékonyabb a bőr így alatta jobban látszanak az erek (a szemhéjamon is ez van de az nem zavaró) így sötétebb a körülötte lévő, vastagabb bőrrészeknél.

Ha el lenne színeződve bőrvilágosító krémmel pl lehetne kezelni de a vékony bőrrel nem sok mindent lehet kezdeni sajna.

2019. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!