Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A különböző fogamzásgátló...

A különböző fogamzásgátló gyógyszerek hogy működnek, melyik működik hasonlóan az abortuszhoz?

Figyelt kérdés

2019. júl. 3. 14:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem lehetne inkabbxelővenni a biológia könyvet. Annyira szörnyű ilyeneket ilvasni egy nemileg érett lánytól.

A fogamzásgatlónak semmi köze az abortuszhoz

2019. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Jogilag nincs.
2019. júl. 9. 21:43
 13/17 anonim ***** válasza:
nem csak jogilag egyébként sincs, különben gondolkozz már miért lenne szükség művi abortuszra ha csak bevetetik veled a fogamzásgátlót és csö??
2019. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
gondolom, mert az csak pár napig jó, az első napokban, a beágyazódás előtt, de ha meg van termékenyítve a petesejt, akkor az magzatnak tekinthető
2019. júl. 10. 22:31
 15/17 anonim ***** válasza:

Na és mesélj csak nekem drága szivem ki az aki a terhesség első két napjában már tudja hogy terhes? Csak úgy közlöm hogy nem mutatható ki

Ami meg hat abban az időszakban az az ESEMÉNY UTÁNI, ezt akkor veszed be ha tudod hogy a párod benned ment el vagy hasonló ugyan akkor viszont még fogalmad sincs róla hogy tényleg terhes vagy e vagy sem és csak megakarod előzni, itt még koránt sem beszélünk abortuszról, a magzat a már megtermékenyített és beágyazódott sejtcsomó (sőt itt még csak megtermékenyített petesejt mert nem kezd el osztodni még), ha az első két napon reagálsz a beágyazódást kerülöd el

2019. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló meg rendszeres szedés mellett hat, ilyenkor a peteérésed marad el és megvonásos vérzésed van, ha hatna a fogamzásgátló a már megtermékenyített petesejtre szerinted előfordulhatna olyan hogy vki gyógyszer mellett esik teherbe?

Használd már a fejed könyörgöm

2019. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Számomra fontos tudni, hogy nem követek-e el meggyőződésem szerint valami szörnyűséget. Attól, hogy nem tudom biztosan, épp elpusztítottam-e a megszületendő gyerekem, attól még megtörténhet. Szerintem egy élet a fogantatástól kezdődik.
2019. júl. 15. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!