Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem szeretem magam, attól...

Ha nem szeretem magam, attól még szerethetnek engem?

Figyelt kérdés

Állítólag ha magunk nem szeretjük, más sem fog. Én nem így látom. A kettő nem zárja ki egymást.

Egy ideig próbáltam szeretni magam, de egy idő után hagytam az egészet.


2019. júl. 3. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom is az, hogy a kettő nem zárja ki egymást. Volt már olyan párom, aki szeretett, kollégám is, aki kedvelt, pedig én nagyon nem szeretem magamat. Az is lehet, hogy rosszul értelmezem, hogy mi a szeretet. Én megismerni igyekeztem magamat, mert szeretni csak azt lehet, akit ismerünk is, ebből rájöttem, hogy nem vagyok annyira szörnyű, ahogyan azt a szüleim és a tanárok elhitették velem. De továbbra sem szeretem magamat, csak nem gyűlölöm annyira.
2019. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem magam, nagyon súlyos önértékelési problémám van... De párom szeret, hála a jó istennek :)
2019. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2019. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De egyebkent miert van ez igy nehany embernel? Ha testeddel vannak problemak mindent meg lehet oldani, edzes, etrend valtas, rossz szokasok elhagyasa, orvosi kezelesek stb. Ha a lelkeddel arra is vannak modszerek, akar kulso segitseg stb.. Meg nem az instagramot kell nezni folyamat, hogy kinek milyen mercije van meg hol nyaral epp, igy persze hogy onertekelesi problemak lesznek. En is neha belenezek a tukorbe, es van par szepseghiba, a fogsorom se a legjobb.. De utana megis ugy jovok ki, hogy azert de jol nezek ki. Lehet egoizmus, de ez van. Dicserjetek meg magatokat es fogadjatok el a hibaitok. Ne legyetek pesszimistak stb.. Abban a testben eled le az eleted amiben most vagy, es sajat magaddal toltod el a legtobb idot.. (ezt hulyen fogalmaztam de ertitek) Szoval fontos, hogy szeressetek magatokat na :D Aki gondolja leirhatna priviben, hogy miert vannak ilyen jellegu problemai mert erdekelne. Hali
2019. júl. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!