Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több oldalon olvastam hogy...

Több oldalon olvastam hogy lehet desztillált vizet inni ez igaz?

Figyelt kérdés

Olvastam több helyen hogy sokan desztillált vizet isznak altalaban hazilag készitik de nem tudom ha vennék pl neten desztillált vizet és azt innám lenne e bajom tölle.

Előre is köszönöm a válaszokat!



#Desztillaltvíz
2019. júl. 3. 22:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Még nem halt ki Magyarország, pedig valószínűleg 1% körül lehet a desztillált vizet ivók aránya. A desztillált víz feltalálásáig meg aztán végképp senki nem ivott, aztán Kossuth mégis 92 évet élt. Magyarországon az ivóvíz a legtöbb településen biztonságos, ahol meg nem, ott gondoskodnak a megfelelő ivóvíz-ellátottságról.
2019. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%

"Nekem nem kell többet csapvíz teli van mindenféle hadd ne mondjam mivel olyan mint ha valaki ciant inna csak nem azonnal ől hanem késöbb de akkor már mindegy annyi a baj addigra már."



"A desztvíz egészséges aki mást mond azt csak sajnálni tudom de talán ha megélni az öregkort afdigra majd csak ra jön hogy egészséges.


Erröl ennyit."


Azt mondd meg nekem, hogy ha ilyen elvakultan hiszel benne, hogy ez neked, meg a szervezeteknek jó, akkor mégis mi a mákos gubáért teszel fel egy ilyen kérdést? Miért kell kötekedni másokkal, ahelyett, hogy annyit írnál köszi a válaszokat. Kérdésed egyértelműen provokatív célú, hiszen nem vagy képes érvekkel megvédeni a véleményedet, csak itt vered magad a nagy semmire, ahelyett, hogy elfogadnád mások érveit és megpróbálnál kicsit elgondolkodni.

2019. júl. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%
*szervezetednek.
2019. júl. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%

https://www.youtube.com/watch?v=pacGasDylGY


A videoban jol oszzefoglaljak.


De eleg sok ember meghal errendszeri betegsegekben..

2020. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!