Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több oldalon olvastam hogy...

Több oldalon olvastam hogy lehet desztillált vizet inni ez igaz?

Figyelt kérdés

Olvastam több helyen hogy sokan desztillált vizet isznak altalaban hazilag készitik de nem tudom ha vennék pl neten desztillált vizet és azt innám lenne e bajom tölle.

Előre is köszönöm a válaszokat!



#Desztillaltvíz
2019. júl. 3. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Hogy akarsz a neten desztillalt vizet venni? A klaviatúrát nem akarod megenni?
2019. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Ne dőlj be ilyen hülyeségnek, felborítja a szervezet ionháztartását, hosszú távon halálos! (Mondjuk, előbb visznek be a kórházba.) Totálisan értelmetlen. Szakember - orvos, vegyész, biológus ilyet nem hirdet! Akik hirdetik, azok egytől egyig képzetlen primitív sarlatánok! A desztillált víz nem emberi fogyasztásra való, hanem ipari nyersanyag!
2019. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Megint te vagy az, tegnap nem volt elég? Egyébként teljesen igaz. Én szoktam barackos ablakmosót is inni.
2019. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Értem tehát nem tanácsos desztillált vizet inni.

De biztos van aki iszik aki ivot már desztillált vizet arra lennék kíváncsi hogy mit érzet tölle hosszú távon.

2019. júl. 3. 23:07
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Sima tisztitott viz,max beteg lett, mert nem csak a kórozkozokaz de az ásványi anyagokat is kiszedik belöle amiket a szervezete nem tud másképp pótolni

Egyébként gyógyszertárban kapható, nekem is van otthon egy géphez amir mondjuk hogy párolologtat és abba azért kell hogy ne legyen vizköves

2019. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem értem akkor hogy van ez a dolog mert elvileg ez a legtisztább víz és itt is olvastam hogy sokan isszák semmi bajuk tölle hát nem tudom.

Én ugy tudom skacok hogy az ásványvíz is káros meg a csapvíz is mivel szervetlen ásványi anyag van benne és azt a szervezet nem tudja felvenni csak felgyülemlik a szervezetben és ezek végedt alakul ki 1 jó kis vesekő vagy pl érelmeszesedés és hogy ha desztillált vizet iszunk akkor igen nincs benne ásványi anyag de nem is kell lennie benne mert amugy sem tudja hasznosítani a szervezet csak is a szerves anyagot amit répából és egyébb élelmiszerekből viszünk be.

Én ugy tudom azért nem javasolják mert túl egészséges és az meg aenkinek sem jó de annyit tudok hogy az ioncserélt víz tényleg nem jo de a desztillált vízről olvastam jókat.

Pl olvastam olyanokat is akik évek óta ezt isszák és semmi bajuk még jobban is vannak mint a tóbbi víztől néztem sok tesztet is az ásványvízröl is annyi szenyezödés volt benne hogy az felháborító hát nem tudom várok még a válaszokra hát ha ír ide olyan is aki ivott már vagy már régóta issza szivesen meghallgatnám mi történt vele.

A többieknek köszönöm a válaszokat.

2019. júl. 3. 23:29
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Ne higgyél már el minden tudománytalan hülyeséget! Attól, hogy valaki leírja, mert a hiszékeny emberek bedőlnek neki, és pénzt adnak érte, nem kell elhinni, hogy egészséges. Legyen kritikai érzéked! Ha egészséges lenne, mindenki azt inná. A magyar csapvíz tiszta. Csak duma, hogy a desztillált a legtisztább. Persze, hogy tiszta, ha nincs benne semmi, de a víznek nem az az előnyös tulajdonsága, hanem a megfelelő ásványianyag-tartalma. Kifejezetten ásványvizet iszik az emberek nagytöbbsége, miért tennék, ha az megbetegítené őket? Desztilláltat ezrelékekben mérhető ember próbál meg inni, az se fog sokáig, mert nem oltja a szomjat. Nem ivásra való,, nem természetes anyag! Használd az eszedet kritikus gondolkodásra. Örök tanulság: amit néhányan mondanak, az nem biztos, hogy igaz. A megfelelő, egyetemet végzett szakemberektől kell tájékozódni. Nem doktori címet hazudó nyugdíjas rendőröktől!
2019. júl. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát skacok én iszom és semmi bajom.

2 napja iszom semmi bajom :D

Még jobban is érzem magam

2019. júl. 5. 16:13
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Aztán minek iszol? Mért nem jó neked a csapból ingyen? Ha nincs semmi bajod, az csak azért van, mert nem iszol olyan sokat és eszel is, és azzal beviszel ásványi anyagokat. amiket ugye nyáron még sokkal inkább kell pótolni, mert kiizzadod! Amúgy az, hogy semmi íze és nem oltja a szomjat, az nem zavar?
2019. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell többet csapvíz teli van mindenféle hadd ne mondjam mivel olyan mint ha valaki ciant inna csak nem azonnal ől hanem késöbb de akkor már mindegy annyi a baj addigra már.

Hát figyelj nem is kell benne legyen asvanyi anyag.

Fesleges szervetlen nem kell szerves kell de azt kajaval beviszem.

A desztvíz egészséges aki mást mond azt csak sajnálni tudom de talán ha megélni az öregkort afdigra majd csak ra jön hogy egészséges.

Erröl ennyit.

2019. júl. 5. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!