Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hiperpigmentációs folt kérdés?

Hiperpigmentációs folt kérdés?

Figyelt kérdés
Volt mindkét karomon néhány hiperpigmentációs folt, legalábbis szerintem az volt. Sötétebb színűek, mint a bőröm. Régóta ott voltak de az utóbbi 1 évben láthatóan kezdtek sötétebbek lenni. És a lényeg, hogy lent voltam most a Balatonon 3 napot. Sokat fürödtem, akkor ugye végig áztak (ez azért lényeges, mert egyébként csak zuhanyozni szoktam, úgy nem áznak) és napfény is elég sok érte őket. 2 nap alatt teljesen eltűntek (nem barnulás, nem leégés miatt, tényleg eltűntek). Szerintetek ennek mi az oka?

#barna #folt #hiperpigmentációs
2019. júl. 4. 13:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Lehet esetleg, hogy nem is hiperpigmentációs foltok voltak? Bőrgyógyász sosem látta őket. De képek alapján egyértelműen azok voltak.
2019. júl. 4. 13:59
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az arcomon van egy sötétebb folt ha lebarnulok nem látszik. Telen elég ronda. De én bekenem vastsgon naptejjel vagy sebtapaszt ragasztok rá. Szerintem nem egésuseges tovább napoztatni.
2019. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!