Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Piros foltok a karon. Mi...

Piros foltok a karon. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban több, szúnyogcsípésszerű folt jelent meg a karomon. Egy-kettő már a nyár eleje óta rajtam volt, az anyám akkor még gombás fertőzésre gyanakodott, azonban az elmúlt egy hétben az egész karomon ilyen viszkető piros foltok jelentek meg. Reggelre valamennyire elhalványodnak, de akkor is érzem a viszketést. A testemen sehol máshol nem tapasztaltam eddig ilyet, csak a csuklótól vállig tartó részen.

Arra is gondoltam, hogy mostanában többet voltam napon, és a karom az egyetlen olyan rész, amit szabadon hagytam, de az őszi-téli hidegben ruha fedi. Lehet valami összefüggés ezzel?



2019. júl. 4. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja lehet nap allergia, de inkább nézz el egy bőrgyógyászhoz
2019. júl. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg ágyipoloska?
2019. júl. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, menj bőrgyógyászhoz. Addig is a sudocream általában jó az ilyenre.
2019. júl. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vastagbél probléma is lehhet.
2019. júl. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem tejallergiától volt ilyen nyáron! Azonnal menj el és csinálj bőrtesztet (Prick-teszt, ennek kérlek néz utána: [link] )
2019. júl. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!