Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit nőhetek még?

Szerintetek mennyit nőhetek még?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok 182 cm magas. Anyukám 165 apukám 172 centi magas. Anyai ágról örököltem a magasságom, nagymamám kb 170 nagypapám kb 177 cm. A legmagasabb ember a családban keresztapám. Ő 183 centi körül lehet. Plusz elkezdtem egészségesebb életet élni most nyártól(sportolok, többet alszok stb.)

Amúgy mostanában picit lelassult a növekedésem, 13-15 éves koromban nőttem sokat.


Ezeket így együttvéve szerintetek kb mennyit nőhetek még és mennyi lesz a végleges magasságom?


A válaszokat előre is köszönöm. :)


2019. júl. 11. 15:49
 1/4 Clay Morrow ***** válasza:
Maximum 1-2 centit, de az sem biztos.
2019. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy csak egyszerűen kíváncsi vagy, esetleg más miatt szeretnéd tudni. Létezik sportantomometria vizsgálat, sportolóknál szokták ezt igénybevenni, mert így meg lehet állapítani többek között, hogy előreláthatóan milyen magasra nőnek majd. Modellügynökségek is alkalmazzák, hogy ha odakerül egy 13-14 éves lány, akkor lehessen tudni, hogy hány centit fog még várhatóan nőni.

[link]

[link]

2019. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi vagyok kedves kettes de azért köszi.

Amúgy elfelejtettem odaírni hogy F.

2019. júl. 11. 16:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy sikerült így elírnom, de helyesen sportantropometria - hátha fontos valakinek :)
2019. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!