Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ricinus olajat nem ártalmas...

Ricinus olajat nem ártalmas hosszu távon külsőleg használni?

Figyelt kérdés
Hajpakolásként szoktam, arckrémembe is keverek néha, van egy heg, amit kezelek vele, kézfájásra is használom krémbe csppentve és most narancsbőr ellen akarnám bevetni. Nem használom liter számra, csak pár csepp valamilyen krémbe és ugy, máshogy nem is igen lehetne.Tehát talán nem olyan irdatlan mennyiség, csak nagy területen. Szabad ezt hosszabb távon? Mert gondolom fel is szivodik. Azt olvastam, menstruáció idején tartózkodni kell a használatától, de nem írták, miért? Vajon miért nem ajánlatos olyankor? De gondolom, ezt belsőleges használatra értik.Én csak külsőleg alkalmazom.
2019. júl. 14. 09:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Kulsoleg sem hasznal semmit, hiaba pocsekolod el az egeszet. Foleg nem ugy, hogy az ekcematol a mehnyakrakig mindenre hasznalod.
2019. júl. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!