Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baja a húgomnak? Nagyon...

Mi baja a húgomnak? Nagyon aggódom!

Figyelt kérdés

17 éves, és mostanában furcsán viselkedik, sőt egyre furcsábban mint eddig. Zárkózott, nincsenek nagyon barátai de eddig is megvolt a "saját világában" meg nem ilyen bulizós fajta. Viszont mostanában hallom hogy gyakran magában beszél, ált. motyog magában de van hogy csak hülyeségeket mond ha beszélek hozzá. Érdektelen és nem is csinál egész nap semmit. Valamikor csak elkezd mosolyogni meg vigyorogni mint egy idióta pedig nem látott vagy hallott semmi vicceset, meg mondta már hogy szerinte megfigyelik,idegen emberek vagy bizonyos autósok akik elhaladnak a ház előtt. És sokszor nem is alszik egy teljes napig, de hirtelen mégis felpörög és lehet látni rajta hogy valami nem ok. Volt már pszichiátrián depresszió miatt, de arra gondolok mi van ha valami mentális betegsége kezd kialakulni? Ja és nem drogozik, ebben biztos vagyok!! Bár már kipróbálta a füvet egyszer de nem hiszem hogy annak köze van hozzá.


Mit tudok tenni? Nem akarok csak úgy "rárontani" és kérdezgetni, ígyis felkapja a vizet már akkor ha hozzászólok. Valaki segítsen légyszi!



2019. júl. 14. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt mostanában valami változás az életében? Nem érte trauma? Valami biztos van a háttérben,ha eddig nem volt ilyen. Pedig óvatosan muszáj ki puhatolni mi a baja. Jól teszed,hogy figyelsz rá, és nem hagyod magára a bajban. Lehet valami pszichés probléma is vele,mivel azt mondja meg figyelik. Beszélnem kell vele, vagy a szülők nem tudnak segíteni? Úgy értem közös erővel.
2019. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*beszélned kell (jav)
2019. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Felnőttkori ADHD-ra gyanakodhatsz, vagy kapcsolatba kerülhetett egy szektával!
2019. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha magában beszél, az betudható a magánynak, de a paranoiás tévképzet már aggasztó. Beszélj a szüleiddel és keressetek egy igazi szakembert.
2019. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kb igy kerültem pszichiátriára. Egy hétig nem aludtam, hangokat hallottam, ugy éreztem megfigyelnek. Nekem kábitószer indukálta pszichózis, de ha ő nem drogozik, lehet hogy tényleg van valami komoly baj.
2019. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!