Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A barátom cigizik, de még...

A barátom cigizik, de még nagyon fiatal, és aggódom érte. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Van egy barátom akivel lassan egy éve együtt vagyünk.Én 13 éves vagyok, ő 12.Egy suliba járunk, osztálytársak vagyunk.Az osztályban nem nagyon kommunikálunk, csak amikor busszal megyünk haza, de akkor folyton.Szeretjük egymást, az egész életünket egymással terveztük leélni.Ő elhatározta, hogy félévben átmegy egy másik suliba.Még régebben mondta nekem, hogy párszor beleszívott már a cigibe.Iszonyúan megijedtem, mert betegséget is kaphat, amibe lehet, hogy belehal.Eddig még csak viccesen próbáltam neki megmondani, hogy ne cigizzen, nem jött be.Most elmondta, hogy átmegy a suliba, ami már 100%.És ebben még az egyik legrosszabb az, hogy tudom, hogy abban a suliban cigiznek.Szóval ha még le is tudnám őt szoktatni róla, akkor ott mivel fiú osztálya lesz, úgyis cigizne.Nem akarok parancsolgatni neki, de iszonyúan aggódom érte, mert fontos nekem.Valószínűleg ez a cigizés nála nem mindennapi, csak úgy kb. életébe 2-3-szor szívott bele cigibe, de mondta, hogy folytatni akarja.

Mit tehetnék?Mondjam neki azt, hogy vagy a cigi, vagy én?Mit csináljak?

13/L



2016. szept. 5. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ne csinálj semmit, viszont belőled már most tökéletes nő lenne....
2016. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki nyíltan a gondolataidat.

Ezek hallatán magától nem fog sose cigizni.

2016. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
12 évesen cigizni...hát gyönyörűek ezek a mai gyerekek, mit ne mondjak...
2016. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond meg a szüleinek a kis hülyét. Remélem megkapja apjától, ami jár.
2016. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!A vége az lett, hogy szakítottam vele de más okból.Jól tettem
2016. okt. 1. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!