Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem ébredtem fel az...

Miért nem ébredtem fel az ébresztőre? És ez miért volt? Van valami bajom? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Én nem tudom miért nem ébredtem fel mindig felebredek rá... És nem aludtam meg soha 10ig és akkor is mikor felebredtem azt sem tudtam hol vagyok olyan álmos voltam szemem alig bírtam kinyitni. Beszéltek hozzám én csak néztem, hallottam mit mondtak de olyan fura volt minden és még szólalni nem tudtam 😂

11kor feküdtem le aludni mindig akkor szoktam kb.


2019. júl. 16. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

En mar sajnos sosem kelek fel az ebresztore. Vagy ugy nyomom ki, hogy nem tudok magamrol, aztan visszafekszem.

Szerintem nekem azert van ez, mert megszoktam. Tavaly eleg hulyen tanultam, egesz este is akar, es osszevissza szolt az ebreszto mindig.

Neked nem valami hasonlo lehet?

2019. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy van bajod, csak valamiért mélyebben aludtál. Ez mindenkivel előfordul. Én nagyon rossz alvó vagyok, bármilyen apró neszre képes vagyok felébredni, ennek ellenére velem is előfordult már, hogy nem keltem fel az ébresztőre. Ritka, de megesett már. :)
2019. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szólt az ébresztő.
2019. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!