Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok végig aludni egy...

Dani0628 kérdése:

Nem tudok végig aludni egy éjszakát, anélkül, hogy ne ébrednék fel arra, hogy valamit csinálok?

Figyelt kérdés

Másfél hete egy új szálláson vagyok munka miatt és azóta tart ez. Olyanokra szoktam pl. felébredni, hogy azt hiszem, hogy valahol máshol vagyok és csak kis idő múlva esik le, hogy nem és most már olyan is volt, hogy már el is mentem az ágyamtól és álltam, amikor leesett, hogy nem az van amit "beképzelek" magamnak. Ma legutóbb az volt, hogy az ágy szélére kiültem és magammal beszélgettem, majd a szobatátsam szólt és akkor egyből kapcsoltam és visszafeküdtem. Mostanában volt néhány dolog, ami piszkálta az agyam, de most már jobban vagyok, viszont ezek csak erősödnek fel inkább. Nap közben egyébként nem vagyok ez miatt fáradt. Ha valakinek van valami tippje, hogy mitől lehet és, hogy oldhatnám meg légyszi írja le, köszönöm.

16/F



2019. júl. 18. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Talán a stressz miatt, bár nem értem, miféle munkásszállón laksz 16 évesen? Vegyél citromfű teát, lefekvés előtt egy-két órával megiszod, és nyugodtan alszol. Ha nem múlnak el a tüneteid egy-két héten belül, szerintem menj orvoshoz.
2019. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Diákmunka miatt vagyok egy szálláson, mert nem a lakhelyemhez közel dolgozom
2019. júl. 18. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!