Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Göndör a hajam és tervezem...

Rozse0521 kérdése:

Göndör a hajam és tervezem levágatni de valaki mondta hogy nem félek e hogyha nem göndören nő vissza. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

2019. júl. 21. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges, ezt genetika határozza meg
2019. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem vagyok nagy szakértő, de ha göndör a hajad, akkor ami újra nőni fog, ugyanolyan göndör lesz, mint amilyen most is.
2019. júl. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

De, lehetséges, változhat a haj szerkezete.

Nekem gyerekként egyenes volt, 14 evésen levágattam, fiúsra, újra növeszteni kezdtem, göndör lett. Apukámnak szintén ezt csinálta a haza.

2019. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak ez nem a levágástól függött, hanem attól, hogy felnőttél és megváltozott volna amúgy is a hajad szerkezete

A hajad szerkezete a DNSbe van kódolva, akármit csinálhatsz vele amég azt nem változtatod meg olyan lesz

2019. júl. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Hát pedig lehetséges, én felnőttként vágattam rövidre a hajam, nem gyerekként, így nem fogható arra - előtte a vége loknis göndör volt, most pedig szögegyenes, hiába nőtt újra.
2019. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben írástudó vagy ezt olvasd el


[link]


Ha nem összefoglalom:


A haj textúrája, stílusa genetikailag kódolt a DNSben

Ez nem jelenti azt, hogy sosem következnek be benne változások, de azoknak semmi köze nincsen a hajvágáshoz

Ami megváltoztathatja egy ember haját, az a hormonok és az öregedés, semmi más

2019. júl. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

Jezusom ne vagasd le.. gyurugondor a hajam sajnos en is levagattam... azota folyamatosan arra varok hogy noljon vissza...

Osszefogni lehetetlen mert ugy nezek ki mint akinek egy nagy pamacs van a fejen..-.- kiengedni meg aztan eselytelen... mint soma mamagesa vagy kiaz... roviden nem nez ki jol.. ha hosszu legalabb a sulya lehuzza..

Ja es alig tudom megnoveszteni mert folyamatosan letorik a hajvasalastol mert maskepp nem lehet vele kezdeni semmit...

2019. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!