Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos a betaloc...

Mennyire hatásos a betaloc magas pulzusra?

Figyelt kérdés

16 vagyok :D

És 10mg-os betalocot szedek


Mennyire hatásos ez a gyógyszer

(nyugalmi állapotban 115-130/min között van)


2019. júl. 23. 15:43
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Annyira, hogy pont arra való béta blokkoló, hatásos.
2019. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Értelmes kérdés.

Ezt a gyógyszert orvosi rendelvényre adják csak.

Ez nem olyan hogy az aspirin vagy az ibuprofén jobb ha meg vagyok fázva...

Annyira hatásos hogyha 3x annyit veszel be belőle mint kéne garantált az ájulás.

2019. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most írta fel a dokim :D szóval csak érdekelt hogy a 10 mg-os mennyire hatásos..
2019. júl. 23. 17:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Te mit nem értesz azon, hogy ez szívgyógyszer? Szerinted azok nem hatásosak? Vagy majd valaki azt írja hogy az nem jó, a 25mgosból szedjél kettőt?

Az orvosod tudja hogy mik az EKG eredményeid, az alapján határozza meg, hogy mennyit kell szedned mekkora hatóanyagtartalmú bétablokkolóból.

2019. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De most miért húzod fel magad? XD csak megkérdeztem és elmondtam hogy miért vagyok kíváncsi rá xD

Értettem, hatásos, oké, 😂

2019. júl. 23. 21:14
 6/8 A kérdező kommentje:

Meg a kórházban 25 mg-ot adtak

És akkor na xddd

2019. júl. 23. 21:17
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Amúgy mi miatt érdekel, hogy a 10 mg-os hatásos-e? Mármint mi nem tetszik ebben neked? Kevesled?

Kórházban többet adtak, de azért, mert akkor még beállítás alatt voltál, ezek szerint úgy döntöttek, hogy hosszútávon elég lesz a 10 mg is.

2019. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves kérdező !

En is hasonló helyzetben vagyok szervi probléma nélkül ilyen magas a pulzusom reggel este fél betalocot szedek :) a pulzusra jó de ugye leveszi a vérnyomást is ezért én eléggé szedelgos vagyok tőle. Nekem írtak másik goygszert ivabradinet. Az csak a pulzust viszi le :)

2019. aug. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!