Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszér műtét, hogyan tovább?

Herevisszér műtét, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt voltam urológusnál de, akkor nem csinált semmit,hazaküldött.Most nem régen ismét voltam nála mert, a panaszaim amik eddig nagyon ritkán voltak,gyakran jelentkeznek.Most elküldött andrológiai vizsgálatra.Szeretném ha, megműtenének, feltétlen szűkséges ezt a vizsgálatot elvégeznem? És utána mit kell csinálnom, ki mindja ki hogy, műtenek?Nagyjából mennyi idő mire kapok időpontot?Mennyibe fog ez kerülni?Nektek hogyan zajlott mindez?
2019. júl. 24. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmibe se került. Megműtöttek. Egy lógó csövet kaptam,amiben a maradék vérváladék volt. Alig bírtam wc-zni. Majd idővel jobb lett. Végül meggyógyultam. Ha nem műtetem meg akkor lezárja az ondóvezetéket vagy annyira elfertőzödik hogy daganat kialakult volna. Aztán kasztráltathattam volna magamat. Ezt az orvos mondta. Csoda hogy időben észrevettem.
2019. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!