Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdv! 2 hete volt herevisszér...

Üdv! 2 hete volt herevisszér műtétem viszont a megdagadt ereket még mindig ugyanúgy érzem mint műtét előtt. Ez normális?

Figyelt kérdés
2017. nov. 29. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
mitol lett viszered? cigizel? tulsulyos vagy? maszturbaltal sokat vagy szinte egyaltalan nem?
2017. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3 hónapja mélyvénás trombózisom lett de nem ismerték fel elsőre , dagadozott majd leapadt a boka vádli . Izomszakadásra meg bokaficamra gyanakodtak . Fokozatosan feszült és zsibbadt és kínzott , 4 hét után jött a mentő értem . Addigra lépni sem tudtam és begörcsölt . Pár nap vér hígítás után már nem fájt , pihentetve volt és kerekesszékkel meg mankóval jártam 3 hétig . De azóta is dagad lelappad , csak nem fáj már ...
2017. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!