Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lett seb a fitymámon?

Mitől lett seb a fitymámon?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy tegnap este elmentem egy sárgára és mikor hátrahúztam a fitymám egy pici csípést éreztem. Nézegettem egy darabig mire találtam az adott területen egy maximum 5mm hosszú vízszintes sebet. Kb nem is vérzett semennyire. Nagyon kicsi seb, nincs rajta varr, más észre se venné. Fürdés után, az adott napi első hátrahúzás néha egy kicsit nehezebb mint amúgy mert kiszárad vagy nemd tudom, de utána minden jó szokott lenni. A seb a kis rózsán (nem tudom, hogy hívják, a fityma vége) található. Az én elméletem az, hogy összetapadt a "rózsa" és túl gyorsan húztam hátra, ezért lett ez. Ettől lehet ilyen? Ez normális?

2019. júl. 27. 11:01
 1/5 A kérdező kommentje:
16/f
2019. júl. 27. 11:04
 2/5 A kérdező kommentje:
Most, másnap már nem is látszik. De azérz aggaszt a dolog.
2019. júl. 27. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy valamilyen felszíni gomba, akkor könnyebben reped a bőr
2019. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért arról tudnék. Nem hinném
2019. júl. 27. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gombát pedig bármikor bárhonnan összeszedhet az ember, szóval a lehetőségét azért nem zárnám ki :D Kend be a "rózsát" Canestennel vagy Exoderillel (kinek mi van a háztartásban...) és ha pár napig nem javul akkor kérdezz rá az orvosodnál vagy egy bőrgyógyásznál. Lehet, hogy semmi különös, lehet hogy közelebbi szemrevételezésre tudnak többet mondani mint mi látatlanban.
2019. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!