Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiaknál óvszer allergia?

Férfiaknál óvszer allergia?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok. A napokban azt vettem észre, hogy minden szex után piros pöttyök vannak a makkomon. Barátnőmnek is viszket eléggé odalent minden szex után. Lifestyle óvszert használunk. Szex előtt sehol egy piros pötty, csak szex után jelentkeznek. Pár óra elteltével halványodnak is. Gomba nemhiszem, mert barátnőm tiszta, volt nőgyógyásznál. Nem viszket, nem ég, nem fáj vizeléskor, nem hámlik, nem gennyezik. Csak annyi, hogy ott annak. Az óvszer miatt lehet?

2019. júl. 28. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Márpedig ez gomba. Férfiaknál piros pöttyök vannak, nőknél meg lehet a hüvely nem gombás, de kívül viszkethet tőle. Canesten krém mindkettőtöknek 2 hétig.
2019. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De a barátnőmnek pár napja azt mondta a doki, hogy nincsen semmi vele. Egészséges. Mondom, amikor felhuzom a gumit, majd leveszem rögtön utána jönnek ki a pöttyök. Előtte még sehol semmi a makkon. Szex előtt szép rózsaszín
2019. júl. 28. 17:40
 3/10 TR75 ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a latexre vagy(tok) allergiás(ak). Esetleg valamelyik vegyszerre, amit az óvszeren alkalmaznak.
2019. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld fel a gumit egyedül, szex nélkül.

Ha akkor is előjön, akkor LEHET, hogy latex allergia.

Vannak antiallergén gumik is.


A csajodat más nem rakta még gumival, hogy nem tudott róla...már ha ez tényleg allergia!?

2019. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyedül is próbáltam és elojott
2019. júl. 28. 17:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél antiallergén gumit.
2019. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha Ugy is együtt vagytok fogamzasgatlo

Olcsobb is biztosabb is

2019. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó kommentelő, nem kényszerítheti rá a nőt fogamzás gátlót szedjen. Vannak olyan nők akik több éven át szedték és utána nem lehetett gyereke az miatt mert azt szedte. Szerintem a gumi jobb választás mert a fogamzásgátló mégis kémiai összetevőkből áll össze, és azt senki sem tudja garantálni hogy fogamzásgátló után a nő teherbe e fog tudni esni!
2019. júl. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4%

100bol egy nem esik Teherbe

Mellekesen a Srac sem kenyszerithetö gumita, Mellekesen az is kemiai cuc Mindeki magadönt de szerintem ha mar együtt vannak inkabb tabu mint gumi

2019. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
100 bol 1 és mi ha pont ő lesz az a 1 ember? Én inkább nem kockáztatnak, de a te és a párod döntése.
2019. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!