Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet allergiásnak lenni a...

Lehet allergiásnak lenni a párunknak a nemi szervére? Vagy esetleg valami betegség? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Munkahely miatt sajnos csak 2-3 naponta van alkalmunk szexelni és kicsit időt szakítani a másikra. De amikor nem védekezünk az együttlét után másnapra kipirosodik a makkom és ilyen apró hólyagocskák is megjelennek néhol.. Van amikor viszket is. Van rá kenőcsöm amitől pár nap leforgása alatt teljesen elmúlik.. nem is irritálja semmi.. de egy újabb együttlét után ismét jelentkeznek ugyan ezek a panaszok.. Esetleg neki lenne valami betegsége? Vagy olyan hogy " allergiásak " vagyunk egymásra?? Mi válthatja ezt ki??

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. ápr. 23. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
gomba?
2019. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kenocs honnan van ?

Urulogust kerdezz meg errol.

A parodnak is elojott ilyen?

Ovszer allergiarol mar hallottam illetve viszketessel jaro fertozesrol is de ez a holyagos dolog egeszen uj szamomra, bar a temaban annyira nem is vagyok jartas. Elofordulhat, hogy neki van egy fertozese (ezt a nok konnyen ossze szedhetik wcn vagy barhol, vagy esetleg a ph odalent felborult es attol alakult ki)

2019. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ilyen nagyon kis apró hólyagok. Mint amikor begyullad egy szőrtüsző csak tényleg nagyon kis apró hólyag.. még egy tűfejnyi sincs. A páromnak a lába között mindig szoktam járni a fejemmel is hosszasan orál közben. És semmi kellemetlen szag... Se fehér folyás.. se furcsa íz... Se semmi olyan ami valami betegségre utalna... Csak ez hogy másnapra ez a kipirosodás meg azok a " hólyagok " és viszketés.. Az előző partnereimnél soha nem volt ilyen probléma.
2019. ápr. 23. 21:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként neki nem jött elő semmi ilyesmi.
2019. ápr. 23. 21:48
 5/8 A kérdező kommentje:
A kenőcsöt pedig még urulógus írta fel mert még régebben volt egy kis viszketés érzetem. Elmentem vele szakemberhez mondom egy kivizsgálás nem árthat. És akkor írta fel ez a kenőcsöt ( Pimafucort ). Egyszer vagy kétszer ha használtam akkor és az el is múlt. De most újra elkezdtem használni..
2019. ápr. 23. 21:51
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Nézd meg ezt a topikot, benne van, miért ne az urológushoz menj, akármennyire is ezt hiszi-terjeszti a többség...

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..


Keresd fel a bőr- és nemibeteg-gondozót!

2019. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! Nagy segítség volt!! :)

Esetleg még ha valakinek van ötlete, tanácsa, véleménye vagy bármit amit hozzá tenné szívesen olvasom!!

2019. ápr. 23. 22:37
 8/8 anonim ***** válasza:
A nyálkahártyákon tenyésző mikroflóra mindenkinél egyéni összetételű. Ha egy másik ember mikroflórájának valamilyen, számodra ismeretlen tagja kezd el tenyészni a te nyálkahártyádon, az okozhat allergiás jellegű kiütéseket.
2019. ápr. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!