Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vegyem be, vagy sem?

Vegyem be, vagy sem?

Figyelt kérdés
Ma jártam urológusnál, prosztatagyulladásom van, Leflokint, Aflamint írt ki, olvastam, hogy a leflokin súlyos hasipanaszokat is okozhat, na már most nekem a belem amúgy is beteges, szedek rá külön gyógyszert, így nagyon nem vágom mit kéne tennem . . .

2019. aug. 2. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél probiotikumot, az jót tesz a bélflórának. Pl Protexin.
2019. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyógyszerre rá vannak írva a hasi panaszok, nem kötelező, hogy legyenek is. Gyulladásra viszont kötelező az antibiotikum szedése, mielőtt sokkal súlyosabb ártalmak keletkeznek. Ha extrém módon nem bírod a gyógyszert, akkor majd konzultálsz az orvossal.
2019. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%

Egy nagyon okos ember nekem hasonló helyzetben azt tanácsolta hogy

1. Ne váltsd ki a gyógyszert!

2. Menj vissza szépen ahhoz az orvoshoz, aki ezeket felírta neked, és mondd el neki ezeket az aggályaidat, mert őneki kell azt tudnia, miért azokat írta fel, amiket, és ha te ezeket elhallgattad előle, akkor nem ő lesz a hülye, akármit is csinálsz ezek után!

Jelentem, a tanács bevállt, a dokim mást írt fel nekem, nem ugyanerre a problémára mint a tied, feleslegesen meg nem adtam ki pénzt így az eredetileg felírt gyógyszerre amivel így hogy mást írt fel, nem tudtam volna mit kezdeni, annyi pénzem meg feleslegesen tényleg nem volt, hogy olyasmit vegyek, amit végül úgysem szedek be! :)

2019. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud az orvos olyan antibiotikumot felírni, aminek nem lesznek benne a mellékhatásai között az emésztőszervi panaszok. Viszont ha ma nem kezdi el, akkor legközelebb csak hétfőn tudja, vagyis 3 nappal rosszabb állapotból indul.
2019. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!