Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Először fogok Viagrát használn...

Először fogok Viagrát használni. Vegyem be egészben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Merevedési gondokra eredetileg 100mg-osat szerettem volna, de a doki azt javasolta, hogy legyen inkább 50 mg, mert én még sosem használtam. 32/F vagyok, súlyom 85 kiló körül. Utánaolvastam, hogy lehetnek kellemetlen mellékhatások. Szeretek óvatos lenni, esetleg érdemes lenne-e az 50 mg-osat is kettétörni, és csak a felét venni be? Vagy így esetleg nagyon minimális lesz a hatás?

2014. máj. 13. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Akkor lennél óvatos ,ha nem szednél ilyen korban ilyet.

Az okot kellene megkeresni,és nem ehhez nyúlni .Ha jól tudom ez nem megy TB re,és komoly ára is van .Ha jól tudom ez csak alkalmi megoldás,hosszú távon nem is szedhető .

Még fele sem vagy mint én,hogy ez ez később majd ?

2014. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1: Pardon, talán oda kellett volna írnom, hogy A KÉRDÉSRE VÁROK VÁLASZOKAT!
2014. máj. 13. 14:00
 3/11 szamo77db ***** válasza:
27%
Egyáltalán ne szedd! Ezek a "csodaszerek" olyan kockázatosak, amennyire én tudom. Legelőször a barátnőddel beszéld meg ezt a problémát!
2014. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még egyszer kérném, hogy aki beír, az a kérdésre legyen szíves válaszolni, ne pedig pedig prédikációs maszlagot nyomjon, pláne tudatlanul!
2014. máj. 13. 14:23
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező ott válaszom,hogy egyátalán ne szedd be.PARDON !

Az utánam következő is ezt írta.Talán még mást is fel kellett volna íratnod.

1 voltam .

2014. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevesebbet veszel be, abból nagy bajod nem hiszem, hogy lehet! De inkább kövesd az orvos utasítását, elvégre ő vizsgált meg és ő a szakember!
2014. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Örülj,hogy nem hagynak szó nélkül .Ez nem gyógyszerhasználati tanács adó.Kérdeztél volna a dokitól.és ne a "tudatlanoktól "
2014. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ennyi hülyét, komolyan.. Semmi közötök hozzá hogy mit szed. Annyit írjatok hogy az egészet, vagy a felét vegye be, és kész.


Szóval az 50 mg-osat szerintem betolhatod. Ha orvossal is konzultáltál, akkor nem kell tartanod semmitől. Nem lesz semmi bajod. Én a helyedben először az egészet venném be. Aztán az első tapasztalatok után lehet kísérletezni, hogy a felét előre, a másik felét közben, vagy akármi. Ezt már majd látod.

2014. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szamo77db ***** válasza:
0%
Tudod mit? Ha ilyen hangnemben írsz, akkor csinálj, amit akarsz! Nekem is megvannak a magam gondjai, nem kínlódom egy ilyen ember gondjaival, mint te!
2014. máj. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9: Azt jobban is teszed, mert a kérdésemre érdemi választ nem adtál, mivelhogy nem azt kérdeztem, hogy: Beszedjem-e a viagrát 32 évesen? Az előtted író érdekesmód le tudta vágni, hogy itt a kérdésre kell választ adni.
2014. máj. 14. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!