Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mire kell számítsak az urológián?

Mire kell számítsak az urológián?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és most megyek először ilyen helyre. Péntekre kaptam időpontot a körzeti urológiára és egy kicsit stresszes vagyok mert egy részt nem nagyon van tapasztalatom még orvoshoz járogatásban, nem tudom, hogy miféle vizsgálatokra kell számítanom, mi hogy működik, másrészt még a szüleimmel élek és nekik egyáltalán nem szóltam erről mert kínosnak tartom a témát. Korábban írtam is ide és azzal volt problémám, hogy egyik nap ejakulálás után láttam egy pici halvány vért az ondóban, ami az utolsó 1-2 cseppben volt. Utána napokig teszteltem és egyáltalán nem volt vér az ondóban, viszont egy héttel később megint ugyanúgy jártam és ekkor döntöttem el, hogy orvoshoz fordulok. Ki lehet kerülni, hogy a szüleim megtudják vagy jobban járnék ha elmondanám nekik? Esetleg ha valaki megosztaná a tapasztalatait, megköszönöm.

2019. aug. 5. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Bemész, köszönsz, elmondod a bajodat.

Az első vizsgálat, hogy letolod a gatyádat, és a doktor

felnyul a seggedbe az ujjával. ( óvatosan csinálja, nem fáj, nem is érzed ) Ez kb 2 sec. Aztán labort csináltat. ( vér, vizelet ). A leletet az orvosnak küldik meg, úgyhogy visszarendel, és elmondja mit tapasztalt, és mit kell tegyél. A vérvizsgálatba benne van a PSA mérés is ( prosztatarák teszt ), így mindjárt kiderül, hogy rákos e. Megjegyzem, ez 22 évesen ritkább mint a fehér holló.

Megtennéd, hogy megírod, ha végeztél, az eredményt? Magánban.

2019. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
A legelső az UH vizsgálat (előröl,letolt gatya, fekve). Többi az 1. szerint. Vizeletet is fognak kérni, gyakorlatias, ha magaddal viszel.
2019. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Má bocs ,vért vizeletet nem az urológián veszik,hanem a laborban .A laborba ad jelentkezési lapot az urológus.

A gatyát is csak a has aljáig kell lenyomni u.hangnál.innét már minden látszódik .Pár napja voltam.

2019. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!