Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az alábbiakat rontottam el...

Az alábbiakat rontottam el borotválkozás közben, Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Tini vagyok, először borotváltam odalent, szappant felhabosítottam a börömön utana elkezdtem borotválni. nem vágtam meg magam semmi minden jol ment, viszont azt csak utólag tudtam meg hogy olyan borotvát nem érdemes használni amit más testrészen is használ az ember pl hónalj vagy láb és én ezt rendesen elrontottam.. miután ezt elolvastam (borotválkozás utan egybol felmentem es megneztem neten) egy arctonikkal fertőtlenítettem odalent.. El fog fertőzödni? vagy legalábbis mire számítsak?????(nincs barátnőm szoval a szexuálisan terjedő fertőzés nem lehetséges)

2019. júl. 2. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Ne aggodj, semmi bajod Sem lesz. Ha lesz irritacio, az magatol a borotvalkozastol! Nyugi, jol csinaltad!
2019. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ettől még biztos nem fog elfertőződni, semmi bajod nem lesz tőle!! 🤗
2019. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez a bőrödtől függ

nekem simán begyullad az újtól is, annyira érzékeny

2019. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez uj. En evek ota ha nekiallok borotvalkozni, egy borotvat hasznalok, labhoz, honaljhoz, mindenhez. Max kipattogok, de nem tortent soha semmi.

21/L

2019. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!! :D most meg lettem mentve egy kínos beszélgetéstől a szüleimmel!!
2019. júl. 2. 21:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is egy borotvát használok mindenhova. Viszont én hajbalzsammal kenem be a borotválni kívánt területet, így símább a bőröm borotválkozás után.

23/L

2019. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!