Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha a nudista...

Mi van akkor ha a nudista strandon valakinek feláll?

Figyelt kérdés
farka, őt nézik majd? vagy nevetnek rajta? És akinek kisebb az átlagnál kinevetik?
2011. szept. 4. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott ez elégé természetes,nem foglalkoznak ilyen apróságokkal,ha feláll,akkor fel van állva,de,amilyen gyorsan feláll,olyan gyorsan le is fog lankadni!És nem a méret a lényeg....Az egyáltalán nem nevetséges ha valakinek esetlegesen kisebb az átlagnál,vagy bármiféle hasonló probléma lenne.Különbözőek vagyunk....
2011. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki az ilyesmit viccesnek/cikinek tartaná, az nem járna nudista strandra, nemde? :P
2011. szept. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nudizz nyugodtan, nem fog felállni. Ott mindenki mesztelen, 1-2 óra alatt hozzászoksz és fel se tűnik.
2011. nov. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én nem voltam még nudistrandon de nagyon érdekel. Az biztos, az eddigi válaszokat ítélve, h nem cink a méret és az h feláll, legalábbis 70%-uk azt mondja, h sok embernek áll és nem baj, 30%-uk meg azt, hogy baj, mert még nem, látott ilyet. Úgyhogy nyugodtan álljon, de én jobban örülnék, ha a nudistrandon lehetne egyet szexelni is a bnőmmel, v akivel akarok és a másik is benne van a buliban...
2014. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, a nudista strand nem swinger klub :D
2014. márc. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én példáúl családi nudista strandra járunk Franciaországba ahol ha merevedése van egy férfinek elvárják hogy azt eltakarja addig.
2014. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!