Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sportolhatok szeptembertől az...

Sportolhatok szeptembertől az iskolában? (Részletesen lent)

Figyelt kérdés
Június elsején mentem orvoshoz erős here illetve heretáji fájdalommal, amit úgy kell elképzelni, hogy szinte nem tudtam felkelni az ágyról. Leülni és felállni is alig tudtam. Amikor UH vagy orvosi vizsgálat volt, ordítottam amikor hozzárték. be is utalt a gyerekosztályra. Kiderült, hogy mellékhere gyulladás és feltehetően részleges herecsavarodás. Másnap, 2-án vittek át megyei kórházba, ahol még aznap megműtöttek. Elvileg eltávolították a mellékh nem is csavarodott meg a here, hanem a mellékherét ami teljesen el volt hegesedve, azt kivették és a jobb herét pedig rögzítették, a balnál ez kimaradt a gyulladásra való tekintettel. Az lenne a kérdésem, hogy részt vehetek-e szeptembertől a testnevelés órákon? Fájni nem fáj, de nagyon kellemetlen még mindig. Amikor keresztbe rakom a lábam, nagyon fura, főleg hogy az egyik lóg, a másik meg fent van. Leguggolni csak párszor próbáltam azóta, de nem szívesen. Futni még nem is merek most sem. A lelet megvan, azóta még nem mentem el a háziotvoshoz. Érdemes lenne elmenni hozzá? Vagy inkább kérdezzem meg az iskolaorvost?

2019. aug. 27. 01:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

te szegény

a kezelőorvost kérdezd meg, akihez kontrollra is visszajártál

2019. aug. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Mennyi idős vagy? Szerintem kérjél felmentést, ne erőltesd magad!

2019. aug. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
ne kérdezd a korát. itt lényegtelen
2019. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Tudom, hogy lényegtelen, de senkinek sem lesz kára belőle, ha megtudjuk. Minden szülőnek pl segítség lehet, hogy milyen korban fordulhat elő ilyen. Pl 8, 10, 15, 17 évesen...?
2019. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. A mellékhere gyulladás sajnos bármilyen korban előfordulhat, a herecsavarodás viszont főleg kamaszkorban szokott.
2019. aug. 27. 23:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérjél felmentést így ne tesízz, majd ha meggyógyúltál beállsz a sorba. Még csak most kezdődik a tanév, lesz még alkalmad bizonyítani.
2019. aug. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, hogy megírtad a korod. Szerintem is bátran kérjél felmentést. Ha osztolytársak előtt nem szeretnéd a valós okot felfedni, akkor feléjük bátran mondj más indokot, hogy miért van szeptemberben felmentésed.
2019. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És akkor menjek el a háziorvoshoz, vagy iskolaorvos? Ezen a héten lesz ilyen gólyanap. De úgy emlékszem hogy azt mondták hogy lesz valamelyik nap ilyen orvosi vizsgálat.
2019. aug. 28. 12:28
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
A korával csak az a baj, hogy 16 év alatt nem lehet ide írni. Fogalmam sincs miért, és nem is értek egyet vele, mert sok kamaszkorúnak segítettünk már itt az évek alatt, van akinek komoly baja volt, és nem volt 16. De ez az ő oldaluk, ők tudják mit miért csinálnak.
2019. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
felmentést a kezelőorvos is tud adni, de igen, a háziorvoshoz menj el a zárójelentéseddel együtt
2019. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!