Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sportolhatok szeptembertől az...

Sportolhatok szeptembertől az iskolában? (Részletesen lent)

Figyelt kérdés
Június elsején mentem orvoshoz erős here illetve heretáji fájdalommal, amit úgy kell elképzelni, hogy szinte nem tudtam felkelni az ágyról. Leülni és felállni is alig tudtam. Amikor UH vagy orvosi vizsgálat volt, ordítottam amikor hozzárték. be is utalt a gyerekosztályra. Kiderült, hogy mellékhere gyulladás és feltehetően részleges herecsavarodás. Másnap, 2-án vittek át megyei kórházba, ahol még aznap megműtöttek. Elvileg eltávolították a mellékh nem is csavarodott meg a here, hanem a mellékherét ami teljesen el volt hegesedve, azt kivették és a jobb herét pedig rögzítették, a balnál ez kimaradt a gyulladásra való tekintettel. Az lenne a kérdésem, hogy részt vehetek-e szeptembertől a testnevelés órákon? Fájni nem fáj, de nagyon kellemetlen még mindig. Amikor keresztbe rakom a lábam, nagyon fura, főleg hogy az egyik lóg, a másik meg fent van. Leguggolni csak párszor próbáltam azóta, de nem szívesen. Futni még nem is merek most sem. A lelet megvan, azóta még nem mentem el a háziotvoshoz. Érdemes lenne elmenni hozzá? Vagy inkább kérdezzem meg az iskolaorvost?

2019. aug. 27. 01:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Értem, akkor holnap elmegyek a háziorvosomhozm.
2019. aug. 28. 15:16
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi lett veled, kérdező?
2021. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!