Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Különbség metélt és metéletlen...

Különbség metélt és metéletlen pénisz között?

Figyelt kérdés

Már csecsemő koromban körülmetéltek, azt hiszem fitymaszűkület miatt, de hát ezt ugyebár akkor még nem közölték velem. Sokáig nem tudtam mi a különbség metélt és metéletlen között, aztán most így 17 évesen olyan érzésem van mintha kimaradnék valamiből. Utána olvastam a neten, de semmivel nem lettem okosabb, vegyes vélemények vannak a dologról. Egyesek szerint nagyon jó dolog, mások pedig azt szajkózzák hogy megbánták. Persze tudom hogy ez a hajó már elúszott, innen már nincs visszaút, de ettől függetlenül mégis nyugtalanít valami, mert pl. olyat is olvastam, hogy az állítólagos kevesebb érzékelés miatt a metélt férfiak durvábbak a barátnőikkel szex közben, amit én nem szeretnék.

Szóval örülnék, hogy nálam valaki okosabb meg tudna dobni pár tapasztalattal, vagy hogy ő ezt hogy élte meg.

Előre is köszönet a komoly válaszokért.



2019. szept. 2. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Az egyiken van fityma, a másikon nincs.
2019. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Hülyeségeket olvasol a neten. Nem vagy semmivel se kevesebb, mint a fiúk, akiknek megvan a fitymája. Feleslegesen aggódsz.
2019. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Ha élvezed a masztit, élvezni fogod a szexet is.

Akiknek levágják tizenévesen a bőrt, nekik nehezebb megszokni, nálad semmi különös dolog nincs, ilyen vagy és kész.

2019. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
96%
A metélt az olyan, mint a metéletlen kicsomagolva. Az előbbi nagyobbnak látszik és könnyebb tisztán tartani ergo a partnereknek is jobb, hogy tisztább vagy! És még annyi, hogy ezt, szerintem egyik lány elmondja a másiknak, mert itthon ritkaságnak számít. Ami nem rossz dolog csak a lányok ilyenek. Érzetben, nőként, különbség nincs!
2019. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Engem nyolcadikos koromban metéltek körül. A legnagyobb különbség kb az volt, hogy előtte ki tudtam úgy verni, hogy fel-le húzogattam rajta a bőrt, most meg nem. Az igaz, hogy előtte nagyon érzékeny volt érintésre a hegye, most meg már alapból nem, de "nedvesen" szerintem nagyjából olyan mint régen. Nem hiszem, hogy sokkal kevesebbet érzékelnék, vagy hogy emiatt durva lennék, de nincs előtte-utána tapasztalatom. Cserébe legalább mindig akcióra kész. :P


A lényeg h szerintem nem maradsz ki semmibol :D Egy darab bőr ami vagy van, vagy nincs. Illetve te legalább nem emlékszel rá, meg nem kellett megszoknod utána, szóval szerintem te jártál jobban. :D


25/F

2019. szept. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!