Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fájnak a heréim, mitől lehet?

Fájnak a heréim, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy pár hete elkezdett a herezacskóm megváltozni. Átlagos péniszem van, talán kisebb is mint átlag. Szóval amíg normális volt minden, a heréim lent lógtak a péniszem végénél. Viszont egy pár hete, "összement" a herezacskóm. Tudom hogy hidegre pl felmennek a herék, de most már 24/7 olyan, hogy a zacskó a testemhez szorítja a golyókat, tehát nem lógnak hanem fix ott vannak, és így már a péniszem se lóg mert azt is megtartja valamennyire. A heréim kb ugyanolyan nagyok szerintem mint régen is, viszont helyük nincs annyira, pozíciót is váltottak, sokszor a bal here a jobb mögött van félig. Fájdalom nem egészen a heréimben van, hanem a here pénisz felőli részén, a bőr alatt közvetlen, sok kis pontban, égető szúró kellemetlen érzés van. Néha viszont oldalt meg a here mögött is szokott fájni de az hamar elmúlik és ritkább is jóval. Angolul és magyarul is rengeteg cikket olvastam de nem tudtam beazonosítani, hogy ez mi lehet. Nagyon köszönöm a segítséget, szép napot mindenkinek.

2019. szept. 16. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Prosztatagyulladás is lehet, amely a herék fele sugározhat. Amit leírtál a helyék elhelyezkedésére stb. abban nincs kóros elváltozás. Persze attól még mellékhere gyulladás is lehet. Szóval, ha fáj és nem múlik akkor orvos.
2019. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg. Talán valami gyulladás lehet, szó szerint mintha lángolnának a tökeim. Nem múlik el magától? muszáj orvos?
2019. szept. 16. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha így fáj akkor muszáj.
2019. szept. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!