Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Folyamatosan hátrahúzott...

Folyamatosan hátrahúzott fitymát szeretnék, de nem marad ott. Ötlet?

Figyelt kérdés

Légyszi csak tanácsokat a viccelődőkből elég.

A ragtapasz egész jónak bizonyult, de mégse tökéletes az is van hogy elenged. Egy időután úgy marad vagy nem? Nagyon laza és hosszú a fitymám


2019. szept. 26. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
A laza, hosszu fityma a jó fityma, főleg ha merev állapotban is simán hátrahúzható. Ha neked ilyen van, akkor rontsd el valamivel. Pl befőttesgumival, szigszalaggal. Majd csak lerohad, ha úgy felejted.
2019. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd hátrahúzva hordani?
2019. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Ezt a módszert még nem próbáltam korai magömlés javítására, ezért szeretném kipróbálni. Elvileg segíthet "érzéketlenebbé" tenni a makkot.
2019. szept. 26. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyi,őszinte tapasztalat,...! Nekem pl. nincs metélve-alapból rövid a fitymám,sose fedi a makkot csak ha ráhúzom,de nem marad úgy lankadtan se! És az érzéketlenség nem lesz olyan mint amit szeretnél.....nálam az van h orális sexnél baromi nehezen megyek el,tényleg érzéketlenebb,meg sztem kiverésnél is...de ha p"'nci veszi körbe sajnos pont olyan hamar elmegyek mint bárki más fitymás pénisszel,van h 1-2 perc...tök mindegy mit csinálsz,visszatartani se tudom jobban ,semmi haszna hidd el! Arról nem beszélve ha nem megfelelő technikával kényeztetnek szó szerint fáj sokkal rosszabb mint ha fedné a bőr..,szóval ez az érzéketlenség dolog nem ilyen egyértelmű kérdés
2019. szept. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hajtsd be (google: spoon method)
2019. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha túl hosszúnak tartod, körülmetéltedheted... Magán orvosok megcsinálják...
2019. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak a metélés marad!
2020. szept. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!