Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Megfelel a spermám a vizsgálatnak?

Sziasztok!

Ma voltam urológián, prosztata gyulladás gyanujával. Meg volt a prosztata masszázs, majd a vizeletet is leadtam. Sperma vizsgálat is kell (baci stb.) erre is kaptam egy üvegcsét. A hölgy azt mondta h a prosztata masszázs utáni első ejakuláció menjen bele.

Ma este megcsináltam a feladatot, bele az üvegbe.

Sok helyen olvasom, hogy 3-5 nap megtartóztatás kell előtte és egyből be kell vinni a mintát. Nekem erről egy szót se mondtak. Tegnap előtt vertem ki és csak holnap reggel tudom bevinni. Lehet ebből valami baj?

okt. 10. 20:29  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a menete a férfi termékenységi vizsgálatnak?
Mi ennek a vizsgálatnak a menete (prosztata)?
Felnőtt férfiasságnak megfelel ez a péniszméret?
Kondizni szeretnék csak nem tudom, hogyan étkezzek. Tudtok írni olyan ételeket ami ennek megfelel? Valamint fehérjézni szeretnék. Melyiket ajánlanátok?
15 cm a farkam! Megfelel ez általánosságban?
A kutyáknak lehet törzskönyvet csináltatni valamilyen módon, ha megfelel mindenféle követelménynek, vizsgálatnak?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!